Gyn&Push biopsijas knaibles

€5.20
prece nav noliktavā
Paldies!
Jūsu prece ir pievienota grozam!
Hmm ... Iesniedzot veidlapu, radās kļūda.

Vienreizlietojams, sterils konhotoms – dzemdes kakla biopsijas knaibles. Ass gals ļauj kvalitatīvi paņemt vajadzīgo materiāla paraugu.

 

 

Gyn&Push biopsijas knaibles ļauj veikt biopsijas vienā mirklī!

Izmantojot šīs jaunās paaudzes vienreizējās lietošanas knaibles, Gyneas laboratorijas aicina jūs atklāt lielāku precizitāti un efektivitāti, izmantojot vienkāršu īkšķa piespiedienu.

Norādījumi, kas jāievēro:
Turiet Gyn&Push biopsijas knaibles stingri starp īkšķi, vidējo pirkstu un rādītājpirkstu. Orientējiet knaibles žokļus ar vieglu plaukstas locītavas pronācijas/supinācijas kustību. Uzlieciet knaibles apakšējā fiksētā žokļa mazo galu uz paraugu ņemšanas vietas un iespiediet to audos, lai sistēma neslīdētu. Ievietojiet aptuveni pusi apakšējā žokļa novācamajos audos, stingri nospiediet virzuli ar īkšķi, vienlaikus turot knaibles starp īkšķi, vidējo pirkstu un rādītājpirkstu. Neliels audu fragment ieķersies starp 2 žokļiem. Viegli izvelciet skavu aizvērtā stāvoklī. Atlaidiet īkšķa spiedienu, lai vēlreiz atvērtu skavu. Pēc tam izņemiet fragmentu ar mazās plastmasas adatas palīdzību.

Pirms lietošanas skatīt lietošanas instrukciju.

Produkta specifikācija :
Iepakojums: Kastīte ar 25 vienībām atsevišķi iesaiņota ar plastmasas adatu.
Atbilstība: Direktīva 93/42/EEK (CE marķējums)
Iepakojums: Atsevišķs sterils noplēšams blisteris
Sterilizācija: etilēna oksīds
IIa klases medicīnas ierīce

Ražotājs: Gyneas

Piedāvājumā arī citi vienreizlietojamie instrumenti.

Līdzīgi produkti