Ultrasonogrāfijas gēls ECOSUPERGEL 5000gr.

€9.60
+
-
Paldies!
Jūsu prece ir pievienota grozam!
Hmm ... Iesniedzot veidlapu, radās kļūda.

Ūdenī šķīstošs, ādu nekairinošs, taukvielas nesaturošs gēls. Nesatur abrazīvas vielas un nerada elektrodu metālisko kontaktvirsmu koroziju, neatstāj krāsu traipus uz ādas un apģērba, viegli notīrāms ar sausu salveti.  Toksikoloģiski pārbaudīts USG (ECO) gēls 5000 GR.

 

Ultrasonogrāfijas gēls ECOSUPERGEL 5000gr.  – rūpīgi izstrādātais šī gēla sastāvs padara to īpaši piemērotu USG diagnostikas izmeklējumiem un ultraskaņas procedūrām. Tas nesatur sāļus, līdz ar to ir saudzīgs pret usg zondēm, neradot bojājumus un tādējādi pagarinot to darba mūžu. Gēls neizraisa ādas kairinājumu pat pēc vairākām secīgām pielietošanas reizēm. Ultrasonogrāfijas gēls ECOSUPERGEL 5000gr. piemīt lieliska viskozitāte (80 000 RPM5-STD 18°) un signāla pārraides ātrums (1,48). Perfekta akustiskā pretestība. Gēla bakteriostatiskais līmenis ir zemāks par pieļaujamo pat pie visstingrākajiem starptautiskajiem standartiem.

Katrs mīkstas plastmasas 5L kubitainers ir iepakots atsevišķā kartona iepakojumā kopā ar 250ml pudeli atkārtotai uzpildīšanai.

Ražotājs – CeraCarta, Itālija

Piedāvājumā arī citi ultrasonogrāfijas gēli.

Līdzīgi produkti