STERISEPT WIPES N120

€10.40
+
-
Paldies!
Jūsu prece ir pievienota grozam!
Hmm ... Iesniedzot veidlapu, radās kļūda.

STERISEPT WIPES N120 ir alkoholu nesaturošs virsmu dezinfekcijas līdzeklis STERISEPT WIPES piemīt plašas fungicīdas, baktericīdas un virucīdas īpašības, iznīcina Gram (+) un Gram (-) baktērijas, vīrusus un sēnītes, tsk., HBV, HIV, MRSA, Vakzinia, Herpex simplex, BVDV, Adeno, Popova, Rota u.c. Tas ir efektīvs līdzeklis, lai steidzamā kārtā dezinficētu virsmas, attiecībā uz kurām izvirzītas paaugstinātas higiēniskas […]

STERISEPT WIPES N120 ir alkoholu nesaturošs virsmu dezinfekcijas līdzeklis STERISEPT WIPES piemīt plašas fungicīdas, baktericīdas un virucīdas īpašības, iznīcina Gram (+) un Gram (-) baktērijas, vīrusus un sēnītes, tsk., HBV, HIV, MRSA, Vakzinia, Herpex simplex, BVDV, Adeno, Popova, Rota u.c. Tas ir efektīvs līdzeklis, lai steidzamā kārtā dezinficētu virsmas, attiecībā uz kurām izvirzītas paaugstinātas higiēniskas prasības un kuras ir jūtīgas pret spirtu iedarbību. STERISEPT WIPES sastāvā ir vairāku aktīvo vielu kombinācija, kas neļauj mikroorganismiem kļūt rezistentiem pret līdzekli un tāpēc līdzekli var lietot pastāvīgi, tam nav nepieciešama preparāta maiņa pēc noteikta laika, kā tas ir citu dezinfekcijas līdzekļu gadījumā. Šķērsnoturības iespēja ir izslēgta. Nesatur spirtu, hloru, aldehīdus, protamīnu un fenolus.

Lietošana

STERISEPT WIPES N120 ātrai virsmu dezinfekcijai STERISEPT WIPES izmanto koncentrētā veidā. Gatavs lietošanai. Iedarbības laiks laiks 1 min. Piemērots akrilstikla un ar spirta lakām pārklātu virsmu dezinfekcijai. Virsmas nav jāskalo. Izmanto, lai dezinficētu: – galdus, kušetes, krēslus un pārējo inventāru, kurš tiek izmantots operāciju, ārstēšanas un diagnostikas laikā; – “ātrās palīdzības” mašīnu aprīkojumu; – medicīnas ierīces, kuras paredzēts dezinficēt ar bezspirta līdzekli, tsk. ultrasonogrāfijas zondes, optiskkās lēcas, endoskopu daļas u.c. – stomatoloģiskos kabinetus, krēslus un pārējo inventāru; – grūti pieejamas vietas, tsk., inkubatorus, to kupolus u.c. – jebkuru virsmu, kurai nepieciešama dezinfekcija.

DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI: H412 – Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām.
Satur biocīdu! – “Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu”.

Līdzīgi produkti