STERISEPT ready to use 5L

€36.60
+
-
Paldies!
Jūsu prece ir pievienota grozam!
Hmm ... Iesniedzot veidlapu, radās kļūda.

STERISEPT ready to use 5L ir šķidrs, gatavs lietošanai virsmu dezinfekcijas līdzeklis un kuru izmanto alkoholu sensitīvu virsmu dezinfekcijai, neizvazīvām medicīnas ierīcēm, citām mitrumizturīgām virsmām vietās, kur nepieciešama ātra virsmu dezinfekcija. Tam ir plašu baktericīdu (iesk.MRSA, VRE), mikobaktericīdu, virucīdu (iesk. HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Rota u.c), fungicīdu un sporicīdu iedarbību (iesk. Clostridium diff.). Aktīvās vielas: […]

STERISEPT ready to use 5L ir šķidrs, gatavs lietošanai virsmu dezinfekcijas līdzeklis un kuru izmanto alkoholu sensitīvu virsmu dezinfekcijai, neizvazīvām medicīnas ierīcēm, citām mitrumizturīgām virsmām vietās, kur nepieciešama ātra virsmu dezinfekcija. Tam ir plašu baktericīdu (iesk.MRSA, VRE), mikobaktericīdu, virucīdu (iesk. HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Rota u.c), fungicīdu un sporicīdu iedarbību (iesk. Clostridium diff.).
Aktīvās vielas: amīnu kombinācija.
Piemērots visa veida jutīgu medicīnisko virsmu dezinfekcijai operāciju telpās un citur. Lietot saskaņā ar lietošanas instrukciju.
Atbilst ES direktīvai 93/42EEC par medicīnas ierīcēm.
DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI: H412 – Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām.
Satur biocīdu! – “Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu”.

Ražotājs:ChemiPharm

Apskatiet arī citus dezinfekcijas līdzekļus.

Līdzīgi produkti