Spirāles (IUD) izņemšanas v/l instrumentu komplekts

€7.00
+
-
Paldies!
Jūsu prece ir pievienota grozam!
Hmm ... Iesniedzot veidlapu, radās kļūda.

Vienreizlietojamo instrumentu komplekts spirāles ievadīšanai. Komplektā ietilpst: vienzobis Tirapalle, knaibles Kelly, histerometrs Ramister.

Spirāles (IUD) izņemšanas v/l instrumentu komplekts – komplektā ietilpst 3 sterili insrumenti, sterilizēti ar EtO*, CE0051 marķējums – vienzobis Tirapalle, satveršanas knaibles Kelly, histerometrs – dzemdes zonde Ramister.

Vienreizlietojams vienzobis Tirapalle – sterilas, vienreizlietojamas knaibles – vienzobis, kas paredzēts dzemdes kakla satveršanai pie spirāles ievadīšanas. Smailie knaibles gali un trīskāršā aizdare nodrošina teicamu stabilitāti brīdī, kad dzemdes kakls ir satverts. Produkta dizains veidots tā, lai samazinātu pacienta sāpes un asiņošanu procedūras laikā. Instrumenta garums 25cm.

Satveršanas knaibles Kelly – tās izmanto, lai satvertu sterilus materiālus manipulāciju laikā, ir aprīkotas ar pašbloķējošu  sistēmu, kas ļauj atbrīvot rokas procedūras laikā,  var izmantot arī spirāles (IUD) ievietošanai un izņemšanai. Instrumenta garums 22cm.

Histerometrs – dzemdes zonde Ramister – paredzēts aptuvenai dzemdes dziļuma mērījumu veikšanai. Taisns, ar 1cm iedaļām diapazonā no 4 līdz 15 cm. Nedaudz konisks (no 3 līdz 5 mm diametrā). Noapaļotais gals nodrošina ērtu ievietošanu dzemdes kakla kanālā. Elastīgais materiāls pieļauj instrumenta locīšanu. Garums 24.5cm

Spirāles (IUD) izņemšanas v/l instrumentu komplekts – maksimālais derīguma termiņš ir 5 gadi no izgatavošanas brīža.

Ražotājs:Ri.mos, Itālija

Piedāvājam arī vienreizlietojamo instrumentu komplektus spirāles ievadīšanai

*Etilēna oksīds (EtO) ir EPA reģistrēts pretmikrobu pesticīds, ko izmanto medicīnas iekārtu un garšvielu sterilizēšanai. Tā ir vienīgā sterilizācijas metode, kas pieejama  medicīnas ierīču vairākumam.

 

Līdzīgi produkti