Salvetes WipAnios Excel N100

€12.80
+
-
Paldies!
Jūsu prece ir pievienota grozam!
Hmm ... Iesniedzot veidlapu, radās kļūda.

Tīrošas un dezinficējošas salvetes bez spirta. Piemērotas, lai tīrītu un dezinficētu aprīkojumu, ko nevar iegremdēt šķidrumā, piemēram, inkubatori, ultraskaņas zondes, kabeļi u.c.

Saudzējošas pret zondes gumijas aizsargslāni, neveicina gumijas sprēgāšanu.

Sastāvs: Bez CMR vielām. Didecildimetilamonija hlorīds, poliheksametilēna biguanīda hidrohlorīds, nejonu virsmaktīvās vielas, palīgvielas.

Ražotājs – Laboratories ANIOS, Francija.

Salvetes WipAnios Excel N100  -tīrīšanas un dezinfekcijas salvetes medicīnas ierīču un citu spirta jūtīgu virsmu ātrai dezinfekcijai. Nesatur spirtu.
Ar dezinfekcijas līdzekli piesūcinātas lietošanai gatavas salvetes iepakojumā ar viegli un ērti atveramu un aizveramu vāciņu. Ātri žūstošas, neatstāj moulšņu pēdas uz virsmas. Ar tīrošu un iedarbību, nesatur aldehīdus.

Lietošanas indikācijas
Tīrīšanas un dezinfekcijas salvetes medicīnas ierīču, ko nevar iegremdēt šķīdumā, dezinfekcijai, piemēram: nelielam aprīkojumam, inkubatoriem, ultraskaņas zondēm, kabeļim, fizioterapijas zondēm, hemodialīzes ģeneratoriem, utt. Piemērotas bērnu rotaļlietu dezinfekcijai. Endoskopu tīrīšanai un dezinfekcijai pirmsapstrādes procesā.

Lietošanas instrukcija
Salvetes WipAnios Excel N100 ir gatavs lietošanai. Piesārņotās virsmas rūpīgi noslaucīt ar salveti. Ļoti piesārņotai virsmai atkārtot procedūru ar jaunu salveti. Virsmu nav nepieciešams skalot. Labi aizvērt iepakojumu pēc lietošanas.

Sastāvs:
Bez CMR vielām. Didecildimetilamonija hlorīds, poliheksametilēna biguanīda hidrohlorīds, nejonu virsmaktīvās vielas, palīgvielas. Nesatur smaržvielas.

Tehniskais raksturojums:
Katra salvete satur 5 ml dezinfekcijas šķīduma. Salvetes izmērs 180x200mm. Viskozes salvetes 100% bioloģiski sadalās.

Ražotājs – Laboratories ANIOS, Francija.

Apskatiet arī citus dezinfekcijas līdzekļus.

Līdzīgi produkti