Nitrila cimdi Sempercare velvet

izmēri

Paldies!
Jūsu prece ir pievienota grozam!
Kopā: 0.00
Hmm ... Iesniedzot veidlapu, radās kļūda.

Nitrila cimdi Sempercare velvet  ir lieliski nitrila cimdi ar tekstūru, elastīgi, bez pūdera. Tie ir izturīgi, nodrošina jūsu roku aizsardzību, vienlaikus nesamazinot jutīgumu un  palielinot lietošanas komfortu. Nesatur dabīgo lateksu, tāpēc neizraisa alerģiju un āda tos ļoti labi panes. Elastīgs un mīksts materiāls nodrošina valkāšanas komfortu pat pēc ilgstošas ​​lietošanas, un tajā pašā laikā ir izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem un plīsumiem. Cimdi nodrošina lielisku saķeri un roku aizsardzību. Cimdi ir piemēroti medicīniskai lietošanai. Atbilst EN 455, EN 375. Iepakojumā ir 200 indigo zili cimdi.

Aizsargā lietotājus un pacientus no infekciju pārnešanas. Cimdu materiāls ir izturīgs pret asinīm un citiem ķermeņa šķidrumiem un aizsargā pret baktērijām, sēnītēm un vīrusiem, tostarp SARS-CoV-2, B un C hepatītu un HIV.

Nitrila cimdi Sempercare velvet aizsargā lietotāju pret ķīmiskām vielām*.

*Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi Sempermed produkti ir jāizmanto saskaņā ar Sempermed ķīmisko izturību un attiecīgo atbilstības deklarāciju.

Šīs informācijas neievērošana, jo īpaši attiecībā uz ķīmisko izturību, lietošanas biežumu un cimdu panesamību, var izraisīt miesas bojājumus un/vai materiālus bojājumus. Semperit nav atbildīgs par nepareizu cimdu lietošanu, kā arī Semperit nav atbildīgs par nepareizu uzglabāšanu un apstrādi. Ja cimdos ir redzamas bojājumu pazīmes vai neparastas nodiluma pazīmes, cimdus nevajadzētu lietot. Ja rodas šaubas, pirms lietošanas jākonsultējas ar speciālistu. Šī informācija un klasifikācija ir atjaunināta šīs lapas pēdējās atjaunināšanas datumā. Tehniskās detaļas ir ražošanas vidējās vērtības un var atšķirties atsevišķos gadījumos. Šī atruna ir pakļauta kļūdām, drukas kļūdām un grozījumiem.

Šis produkts satur ditiokarbamāta tipa paātrinātājus. Šos produktus nevajadzētu lietot, ja pastāv paaugstināta jutība pret šīm vielām. Lai iegūtu papildu informāciju, pēc pieprasījuma ir pieejams cimdos esošo vielu saraksts.

Ražotājs: Sempermed

Līdzīgi produkti