Medela Swing Maxi dubultais elektriskais 2-fāzu sūknis

€235.00
+
-
Paldies!
Jūsu prece ir pievienota grozam!
Hmm ... Iesniedzot veidlapu, radās kļūda.

Medela Swing Maxi dubultais elektriskais 2-fāzu sūknis ir lielisks risinājums biežai lietošanai modernām un aktīvām mātēm. Pateicoties dubultajai elektriskajai 2-fāzu tehnoloģijai, mazā, portatīvā ierīce par 18% vairāk atsūc pienu salīdzinājumā ar parastajiem piena sūknīšiem. Tas sniedz mātei iespēju ikdienā ietaupīt laiku. 2-fāzu atsūkšanas tehnoloģijas darbības princips: Pirmajā fāzē – ātrs atsūkšanas ritms, stimulē piena plūsmu. […]

Medela Swing Maxi dubultais elektriskais 2-fāzu sūknis ir lielisks risinājums biežai lietošanai modernām un aktīvām mātēm. Pateicoties dubultajai elektriskajai 2-fāzu tehnoloģijai, mazā, portatīvā ierīce par 18% vairāk atsūc pienu salīdzinājumā ar parastajiem piena sūknīšiem. Tas sniedz mātei iespēju ikdienā ietaupīt laiku.

2-fāzu atsūkšanas tehnoloģijas darbības princips:
Pirmajā fāzē – ātrs atsūkšanas ritms, stimulē piena plūsmu.
Otrajā fāzē – lēns, mierīgs atsūkšanas ritms, atdarina zīšanas procesu, nodrošinot regulāru piena plūsmu.

Medela Swing Maxi dubultais elektriskais 2-fāzu sūknis automātiski pārslēdzas no stimulācijas uz piena atsūkšanas fāzi.  Ir iespējama mehāniska fāžu un vakuuma regulēšana, nodrošinot ātru piena atsūkšanu ar maksimāli komfortablu vakuuma līmeni. Maza, viegla un kompakta ierīce, ko ērti pārnēsāt, komfortabli lietojams un kluss. Visas daļas viegli saliekamas un tīrāmas.

Komplektā ietilpst:

2 PersonalFitTM piena savācējpiltuves M (24mm) izmērs, 2 PersonalFitTM piena savācējpiltuves S (21mm) izmērs, 2 barošanas pudeles 150 ml, 2 barošanas pudeļu pamatnes, 2 PersonalFit konektori ,1 motors, 1 elektriskās strāvas adapteris,1 USB lādējamais kabelis, 1 Swing Maxi caurulīte.

Apskatiet arī citus Medela produktus.

Ražotājs:Medela AG, Šveice.

Līdzīgi produkti