Medela SOLO elektriskais 2-fāzu sūknis

€192.00
+
-
Paldies!
Jūsu prece ir pievienota grozam!
Hmm ... Iesniedzot veidlapu, radās kļūda.

Medela SOLO elektriskais 2-fāzu sūknis – piena sūknis SOLO ar jauno Medela FlexTM tehnoloģiju, lieliski piemērots aktīvām, modernām mātēm, kas strādā, sporto un nevēlas tērēt daudz laika piena atsūkšanai. Sūknis ir kompakts un kluss, nodrošina diskrētumu, atrodoties ārpus mājām. 2-fāzu atsūkšanas tehnoloģijas darbības princips: Pirmajā fāzē – ātrs atsūkšanas ritms, stimulē piena plūsmu. Otrajā fāzē […]

Medela SOLO elektriskais 2-fāzu sūknis – piena sūknis SOLO ar jauno Medela FlexTM tehnoloģiju, lieliski piemērots aktīvām, modernām mātēm, kas strādā, sporto un nevēlas tērēt daudz laika piena atsūkšanai. Sūknis ir kompakts un kluss, nodrošina diskrētumu, atrodoties ārpus mājām.

2-fāzu atsūkšanas tehnoloģijas darbības princips:
Pirmajā fāzē – ātrs atsūkšanas ritms, stimulē piena plūsmu.
Otrajā fāzē – lēns, mierīgs atsūkšanas ritms, atdarina zīšanas procesu, nodrošinot regulāru piena plūsmu.

Sūknis automātiski pārslēdzas no stimulācijas uz piena atsūkšanas fāzi, bet iespējama mehāniska fāžu un vakuuma regulēšana, nodrošinot ātru piena atsūkšanu ar maksimāli komfortablu vakuuma līmeni. Kompaktais dizains ļauj sūkni viegli turēt rokās un pārnēsāt somā. Sūknis ir viegli saliekamas un tīrāmas.

Medela SOLO elektriskais 2-fāzu sūkis, tā komplektā ietilpst:
PersonalFit FlexTM piena savācējpiltuve M izmērs (24mm) 1 savienotājs ar membrānu, 1 barošanas pudele 150 ml, 1 barošanas pudeles pamatne, 1 motors, 1 elektriskās strāvas adapteris,USB lādējams kabelis, 1 Swing caurulīte.

Apskatiet arī citus Medela produktus.

Ražotājs:Medela AG, Šveice.

Līdzīgi produkti