Kušetes papīra rullis 50cmx80m

€5.50
+
-
Paldies!
Jūsu prece ir pievienota grozam!
Hmm ... Iesniedzot veidlapu, radās kļūda.

Higiēniskais pārklājs, kas izgatavots no augstas kvalitātes celulozes. Divu slāņu materiāls nodrošina labu uzsūkšanas spēju, kā arī teicamu higiēnas un drošības sajūtu.
Ruļļa garums 80m, platums 50cm, attālums starp perforācijām 38cm.
100% celuloze – videi draudzīgs materiāls.

Ražotājs: Bournas Medicals, Grieķija.

 

Kušetes papīra rullis 50cmx80m ir paredzēts, lai nodrošinātu pacienta drošību un komfortu, uzturot atbilstošus higiēnas apstākļus un samazinot infekciju transmisijas risku medicīnisko izmeklējumu laikā. Paredzēts izmantošanai slimnīcās, poliklīnikās, ārstu praksēs, masāžas kabinetos, kosmētikas salonos, rehabilitācijas centros, SPA salons, sociālās aprūpes centros, pirmsskolas izglītības iestādēs, skolās, viesnīcās u.c. Divas papīra kārtas, ruļļa garums 80m, platums 50cm, perforācija 38cm. Katrs rullis ir iepakots atsevišķā plēves iepakojumā. Vienā transporta kastē 8 ruļļi.

Kušetes papīra rullis 50cmx80m  ir papīra higiēniskais pārklājs, kas izgatavots no augstas kvalitātes celulozes. Divu slāņu materiāls nodrošina labu uzsūkšanas spēju, kā arī teicamu higiēnas un drošības sajūtu. 100% celuloze – videi draudzīgs materiāls.

Ražotājs: Bournas Medicals, Grieķija.

apskatiet arī citus papīra ruļļus kušetēm.

 

Līdzīgi produkti

Jums var patikt arī