EKG kontaktšķidrums Signa Spray 3.8L

€45.98
+
-
Paldies!
Jūsu prece ir pievienota grozam!
Hmm ... Iesniedzot veidlapu, radās kļūda.

EKG kontaktšķidrums Signa Spray 3.8L iepakojumā ar 250ml pudelīte atkārtotai uzpildīšanai. Paredzēts izsmidzināšanai uz ādas pirms elektrodu lietošanas. Nodrošina teicamu signāla kvalitāti, viegli uzklājams un notīrāms. Ar vienu 3.8L pudeli var veikt 15 250ml pudelītes uzpildes, vienas 250ml pudelītes aptuvenā cena 3.10 EUR EKG kontaktšķidrums Signa Spray 3.8L S un ādas sagatavošanas materiāls ir nesterils, […]

EKG kontaktšķidrums Signa Spray 3.8L iepakojumā ar 250ml pudelīte atkārtotai uzpildīšanai. Paredzēts izsmidzināšanai uz ādas pirms elektrodu lietošanas. Nodrošina teicamu signāla kvalitāti, viegli uzklājams un notīrāms.

Ar vienu 3.8L pudeli var veikt 15 250ml pudelītes uzpildes, vienas 250ml pudelītes aptuvenā cena 3.10 EUR

EKG kontaktšķidrums Signa Spray 3.8L S un ādas sagatavošanas materiāls ir nesterils, elektrovadošs, negraudains izsmidzināšanas elektrolīts. Tas ir bakteriostatisks. SignaSpray ieteicams izmantot elektriskajām medicīniskajām procedūrām (izņemot defibrilācijas) vai lietošanai ar muskuļu stimulācijas aprīkojumu.

Kontrindikācijas
• SignaSpray nav indicēta defibrilācijas procedūrām. Jebkurš nopietns negadījums, kas noticis saistībā ar ierīci, ir jāziņo ražotājam un ES  dalībvalsts kompetentajai iestādei, kurā atrodas lietotājs un/vai pacients.

Piesardzības pasākumi
• Ārējai lietošanai tikai uz nebojātas, neieplaisājušas ādas.
• Izmetiet izstrādājumu, ja iepakojums ir bojāts vai ir novērojams piesārņojums.
• Lai izvairītos no izstrādājuma piesārņošanas, izsmidzināšanas vai uzpildes sūkņi
nedrīkst saskarties ar pacientu, personālu vai instrumentiem.

Lietošanas norādījumi
Apsmidzina SignaSpray uz ādas un pievienojiet elektrodus. Informāciju par to, kā SignaSpray izmantot ar lietoto elektromedicīnisko ierīci, skatiet ražotāja sniegtajās attiecīgās ierīces lietošanas instrukcijās. SignaSpray ir ūdenī šķīstošs, un to var notīrīt, izmantojot samitrinātu mīkstu drānu.

Ražotājs Parker Labaratories, INC, ASV

Pieejami arī citi Parker produkti.

Līdzīgi produkti