EKG ekstremitāšu elektrodi (klemmes)

€20.00
+
-
Paldies!
Jūsu prece ir pievienota grozam!
Hmm ... Iesniedzot veidlapu, radās kļūda.

EKG ekstremitāšu elektrodi (klemmes) pieaugušajiem. Paredzēti miera EKG izmeklējumu veikšanai. Komplektā 4 gab. Saderīgi ar visu populārāko ražotāju, piemēram, Welch Allyn, Space Labs, Schiller, Mortara, GE HealthCare, Aspel, Hil-Rom, Innomed, Bionet, NORAV, CustoMed un citiem ražotāju EKG aparātu 4.0 Banana, 3.0 DIN un Snap tipa kabeļu savienojumiem. Labākai pieraksta signāla kvalitātei iesakam lietot kopā ar […]

EKG ekstremitāšu elektrodi (klemmes) pieaugušajiem. Paredzēti miera EKG izmeklējumu veikšanai. Komplektā 4 gab. Saderīgi ar visu populārāko ražotāju, piemēram, Welch Allyn, Space Labs, Schiller, Mortara, GE HealthCare, Aspel, Hil-Rom, Innomed, Bionet, NORAV, CustoMed un citiem ražotāju EKG aparātu 4.0 Banana, 3.0 DIN un Snap tipa kabeļu savienojumiem. Labākai pieraksta signāla kvalitātei iesakam lietot kopā ar kontaktšķidrumu.

Svarīgi!

Lietojot atkārtoti  (daudz reiz) lietojamos elektrodus ir jāievēro regulāra to kopšana un dezinfekcija, lai nodrošinātu pacientiem ērtu, drošu un patīkamu lietošanu. Nelietojiet elektrodus, ja to kontaktvirsmu pārklājums (AgCl) ir nodilis, aizstājiet bojātos ar jauniem.

Ražotājs Ceracarta, Itālija. Piedāvājumā arī plašs vienreizlietojamo elektrodu klāsts.

Līdzīgi produkti