CHEMIHYD DES 5L

€34.10
+
-
Paldies!
Jūsu prece ir pievienota grozam!
Hmm ... Iesniedzot veidlapu, radās kļūda.
  1. CHEMIHYD DES 5L

CHEMIHYD DES 5L ir augstalīmeņa dezinfekcijas un ķīmiskās sterilizācijas līdzeklis instrumentiem.

Tas ir gatavs darba šķīdums instrumentu dezinfekcijai ar plašu fungicīdu, baktericīdu, sporicīdu un virucīdu iedarbību (iznīcina TBC, HBV, HIV, Adeno, Rota, HCV, MRSA, Herpex simplex u.c.), kas piemērots lietošanai medicīnas, sociālās aprūpes, u.c. iestādēs ķirurģisko termolabilu un termostabilu instrumentu, piemēram, endoskopu, optisko instrumentu un to palīglīdzekļu, bronhoskopu, biopsijas cilpu un stangu, intubācijas cauruļu, laringoskopu, aspirācijas cauruļu, laboratorijas trauku, rotējošo un stomatoloğijas instrumentu dezinfekcijai.

Ir piemērots lietošanai ultraskaņas vannās un endoskopu mašīnmazgāšanas iekārtās.

Lietošana: CHEMIHYD DES 5L ir gatavs dezinfekcijas šķīdums. Tūlīt pēc lietošanas instrumentus nomazgāt un ievietot CHEMIHYD DES šķīdumā, augsta līmeņa dezinfekcijai ekspozīcijas laiks 15 min. Sekot tam, lai visi nomazgātie instrumenti būtu pārklāti ar šķīdumu. Pēc iedarbības laika beigām tos nomazgā un noskalot.

Aktīvās vielas: glutāraldehīds 2.5%, buferšķīdums, korozijas inhibitors

DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI: BĪSTAMI! H318 – Izraisa nopietnus acu bojājumus. H334 – Ja ieelpo, var izraisīt alerģiju vai astmas simptomus, vai apgrūtināt elpošanu
H315 – Kairina ādu. H317 – Var izraisīt alerģisku ādas reakciju. H335 – Var izraisīt elpceļu kairinājumu. EUH208: Satur glutarāls. Var izraisīt alerģisku reakciju.

Ražotājs:ChemiPharm

Apskatiet arī citus dezinfekcijas līdzekļus.

Līdzīgi produkti