Bērnu plāksteris Kliniplast Garfield

€1.00
+
-
Paldies!
Jūsu prece ir pievienota grozam!
Hmm ... Iesniedzot veidlapu, radās kļūda.

Bērnu plāksteris Kliniplast Garfield ir paredzēti nelielu brūču vai griezumu aizsardzībai pret netīrumiem un mitrumu. Plāksteri izstrādāti no elastīga, mikroporaina materiāla, kas ļauj ādai brīvi elpot. Plāksteris satur ādai draudzīgu akrilāta līmi, kas nerada sāpes, pie plākstera noņemšanas. Brūces spilventiņš nelīp pie brūces. Kliniplast plāksterim ir šķidrumu atgrūdoša virsma. Uzsūcošais spilventiņš uzsūc lieko mitrumu, veicinot […]

Bērnu plāksteris Kliniplast Garfield ir paredzēti nelielu brūču vai griezumu aizsardzībai pret netīrumiem un mitrumu. Plāksteri izstrādāti no elastīga, mikroporaina materiāla, kas ļauj ādai brīvi elpot. Plāksteris satur ādai draudzīgu akrilāta līmi, kas nerada sāpes, pie plākstera noņemšanas. Brūces spilventiņš nelīp pie brūces. Kliniplast plāksterim ir šķidrumu atgrūdoša virsma. Uzsūcošais spilventiņš uzsūc lieko mitrumu, veicinot brūces ātrāku sadzīšanu.
Bērnu plāksteris Kliniplast Garfield lietošana: uzlīmēt plāksteri uz attīrītas ādas tā, lai uzsūcošais spilventiņš aizsargātu brūci.
Nesatur lateksu. Medicīniska ierīce, atbilst: MDD (EU) 93/42/EEC Class I

Izmērs 1,9cm x 7,6 cm. Iepakojumā 20 plāksteri.

Ražotājs:Medeco, Nīderlande

Apskatiet arī citus piedāvājumā esošos plāksterus.

Līdzīgi produkti